0322 324 37 81 0535 223 30 78

LAVANTA KOKULU ISPARTA& SAGALASSOS

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

 

 2024 Cuma :

Saat 21:00’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 21.30’de İstasyon Önünden 00:00’da Duygu Kafe önünden hareket ediyoruz.

 

 2024 Cumartesi :

Sabah saatlerinde Kuyucak Köyü’ne Lavanta Bahçelerine Varış Kuyucak Köyü yolunda ilerlerken sağlı sollu tepelere kadar uzanan mor lavanta tarlalarını görüyoruz. Lavanta bahçesinde huzur veren lavanta kokularını içinde fotoğraflar çekiyoruz. Lavanta ürünleri alış verişlerimizi yapıp Denizli'nin Çivril ilçesindeki Işıklı Gölü’ne ulaşıyoruz. Yeşille mavinin buluştuğu eşsiz doğası ve huzur veren manzarasıyla doğaseverlerin ilgisini çeken göl, ziyaretçilerine görsel şölen de sunuyor. Gölde dileyen misafirlerimiz 4 kişilik motorlu sandallarla nilüferlerin arasından çiçeklerin muhteşem güzelliklerini görerek görsel şölene şahit olabilirler. Bu muhteşem görsel şöleninin ardından Süleyman Demirel Anıt müzesi ve mezarı Sonrasında Isparta’da bulunanotelimize gidiyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.

 

 2024 Pazar :

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Ağlasun ilçesine giderek çeşmelerinin görkemiyle anılan Sagalassos Antik Kentine ulaşıyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı, 9.000 kişilik TiyatrosuAntoninler ÇeşmesiNeon KütüphanesiAgorası, Roma HamamıMarcellom (gıda pazarı) Meclis Binası ve kendine has Kaya Mezarları görüp rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Burdur’da vereceğimiz öğle yemeğinin ardındanSalda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri diye bilinen Salda Gölü’nü gezip Eğirdir’e varışımızın ardından Eğirdir Gölünde bulunandört tarafı su ile çevrili bir ada olan Yeşilada da fotoğraf molası veriyoruzAdana'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Geç saatlerde Adana'ya varış turumuzun sonu. Yine bir EMRECİK Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 

* TRAVEGO, TOURİSMO VE SAFİR LÜKS TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM,

* 1 GECE 5*OTELDE KONAKLAMA,

* OTELDE 1 ADET KAHVALTI,

* OTELDE 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ,

* SEYAHAT SİGORTASI,

* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,

* MİLLİ PARK OTOBÜS GİRİŞ ÜCRETLERİ,

* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ, TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,

 

* MÜZE GİRİŞLERİ,  İLK GÜN KAHVALTI