0322 324 37 81 0535 223 30 78

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

www.emrecikturizm  kaliteden ödün vermeyen,Daima Tatil,Yılların tecrübesiyle Sözlerin arkasında duran, aldatmayan,kandırmayan,Bahaneler üretmek yerine çareler arayan,Sorumlulugunu bilen, Güler yüzlü , genç ve tecrübeli bir ekip tarafından kurulmustur.
Merkez ofisi  Adana ‘da bulunanan Yurtiçi turları, Yurtdışı turları ,kaplıcaTermal turları ,kışın kayak merkezleri ve organizasyon hizmetleri verilmektedir.  Ayrıca resmi kurumlara profesyonel seyahat çözümleri sunmaktayız. Bu dogrultuda, kısa sürede birçok basarıya imza atmış bulunmaktayız.
Ekibimiz müsteri memnuniyeti odaklı, teknolojiyi yakından takip eden, pratik çözümler sunabilen, dalında egitimli, profesyonel bir kadrodan olusmaktadır.

MİSYONUMUZ
Müsterilerimizin talep ve beklentilerini daha uygun bütçeler ile, en iyi zamanlama ile, kaliteden ödün vermeden sunabilen; müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Donanımlı ve yetenekli kadrosu ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayan, kalite yönetimini benimseyen, marka bilinci olan, sosyal, yenilikçi ve sektörde öncü bir firma olmaktır.