0322 324 37 81 0535 223 30 78

ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-SAZOVA ANITKABİR

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

*
0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

Son dönemlerin en popüler

 ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-SAZOVA ANITKABİR

 Sömestr Tatilinde   5* Otelde konaklama

30 Ocak 2022 Pazar   :

Saat 23:30 da Uğur Mumcu Meydanı’nda (İstasyon Önünde) buluşmamızın ardından Saat 23.45’de İstasyon Önünden 24:00’da Duygu Kafe önünden hareket ediyoruz.

31 Ocak 2022 Pazartesi  :

Sabah saatlerinde  Eskişehir’e varış. Kahvaltı sonrası Türkiye’nin gelişen en gözde şehirlerinden biri olan Eskişehir gezimize başlıyoruz. Tarihi Hititler Dönemi’ ne kadar uzanan Eskişehir’e geldiğimizde ilk olarak Bizans'tan Selçuklulara, Osmanlılardan Cumhuriyet'e kadar uzanan kadim bir şehir olan Odunpazarı’na gidiyoruz. Osmanlıdan kalma Tarihi Odunpazarı Evlerinin görülmesini takiben Odunpazarı Modern Müze (OMM) gezimizi yapıyoruz ve Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları, Balmumu Heykel Müzesi’ni göreceğiz.. Ardından Sazova Parkı’na hareket ediyoruz. Masal Şatosu, Korsan Gemisi göreceğimiz yerler arasında.  Gezilerimizin akabinde Eskişehir’de bulunan 5* Modernity Otelimize geçiyoruz. odalara yerleşme akşam yemeği ve dinlenme..

01 Şubat 2022 Salı :

Sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyoruz ve Son olarak merkeze geçiyoruz ve Porsuk Nehri kenarında serbest zaman veriyoruz Dileyen misafirlerimiz ekstra tekne turu ya da Gondol turu yapabilir. Eskişehir gezimizin akabinde Ankara’ya hareket ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün ebedi mekânı olan Anıtkabir’i ziyaret ediyoruz. Anıtkabir ve yine Anıtkabir içerisinde bulunan Kurtuluş Savaşı Müzesi’ni gezdikten sonra 23 Nisan 1923’te açılan ve Kurtuluş Savaşımızın yönetildiği yer olan Birinci Büyük Millet Meclisi Binasını (Kurtuluş Müzesi) geziyoruz. Sonrasında turumuzu tamamlıyoruz ve Adana’ya hareket ediyoruz. Gece saatlerinde Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Yine bir EMRECİK Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle..

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* MERCEDES TOURİSMO - TRAVEGO LÜKS TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,

* 5*  1 GECE KONAKLAMA,

* 2 ADET SABAH KAHVALTISI,

* 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ,

* SEYAHAT SİGORTASI,

 OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR, * PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER,* MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, EKSTRA HARCAMALAR, PORSUK ÇAYI’NDA TEKNE TURU

ÜCRET DETAYLARI

 

NAKİT, K.K TEK ÇEKİM,

 

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

650.00TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

399.00TL

7 – 12 YAŞ ÇOCUK

(2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

499.00TL

TEK KİŞİLİK ODA

750.00TL

 Emrecik Turizm Farkıyla unutamayacağınız                      turlarımıza sizleri bekliyoruz..

#seyahat #tur #travel #gezi #türkiye #tatil #gezgin #instagood #adana #nature #otel #doğa #holiday #photography #travelphotography #travelgram #instatravel #traveller #turizm #photooftheday #tourism #trip #huzur#günübirlikturlar#mersin# #mut#seyhan#çukurova#gazipaşa#ziyapaşa#kenanevran#gezi#gezmek#görmek#seyahatacentesi#emrecikturizm#gezelim#