0322 324 37 81 0535 223 30 78

BOLU, ABANT, GÖLCÜK, ORMANYA, HOBBİT EVLERİ, YEDİGÖLLER, SAFRANBOLU

0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

2024 Cuma :

Saat 21.30’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 21.45’de İstasyon Önünden 22:00’da Duygu Kafe önünden hareket ediyoruz.


2024 Cumartesi :

Sabah saatlerinde varışımızın ardından kahvaltımızı alıyoruz ve ilk olarak Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip Ormanya Doğal Yaşam Parkı'nda Hobbit Evleri’ni görme imkânımız olacak. Ardından Bolu Yedigöller’e hareket ediyoruz. Muhteşem doğa manzaralı yolculuğumuz sonrasında birbirinden güzel 7 küçük göl ile bütünleşen Yedigöller Milli Parkına varıyoruz. Burada muhteşem manzaralar eşliğinde çevre yürüyüşü sonrasında, Muhteşem manzaralar eşliğinde Gölcük Gölüne gidiyoruz. Serbest zamanımızın ardından konaklama yapacağımız Bolu 4* Karpalas otelimize gidiyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.


2024 Pazar :

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp,Dünya’nın cennet köşelerinden bir yer olan Abant Gölü’ne hareket ediyoruz. Doğa yürüyüşleri, bisiklet ve fayton turları yaparak serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz Burada çevre yürüyüşü sonrasında Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu gezimize, bölgede gezilecek en güzel konaklardan birisi olan Kaymakamlar Konağı ile başlıyoruz. Burada bulunan yöresel mimariyi görüp fotoğrafladıktan sonra Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati, barok stilinin küçük örneklerinden İzzet Mehmet Paşa Camii, Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı, Yemeniciler Arastası göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin vereceği serbest zamanda Safranbolu'nun Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında gezebilir, hediyelik eşya meşhur Safranbolu lokum alış-veriş yapabiliriz. Adana'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Geç saatlerde Adana'ya varış turumuzun sonu.

Yine bir EMRECİK Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER:


* TRAVEGO, TOURİSMO VE SAFİR LÜKS TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM,


* 4*  OTEL’DE 1 GECE KONAKLAMA,


* OTELDE 1 ADET KAHVALTI,


* OTELDE 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ,


* SEYAHAT SİGORTASI,


* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,


* MİLLİ PARK OTOBÜS GİRİŞ ÜCRETLERİ,


* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 

 ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:


* ÖĞLE YEMEKLERİ, İLK GÜN KAHVALTI, TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,


* MÜZE GİRİŞLERİ, YEDİGÖLLER MİNİBÜS ÜCRETİ