0322 324 37 81 0535 223 30 78

Kartepe – sapanca – maşukiye – abant gölü – gölcük gölü Safranbolu - ılgaz dağı doğa yürüyüşleri, göller ve kayak keyfi… Sömestr tatilinde 27-30 ocak 2022

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

*
0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

 

Kartepe – sapanca – maşukiye – abant gölü – gölcük gölü

Safranbolu -  ılgaz dağı  doğa yürüyüşleri, göller ve kayak keyfi…

Sömestr tatilinde     27-30 ocak 2022

27 ocak 2022 perşembe :

Saat 22.00’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 22.15’de İstasyon Önünden 22:30’da Duygu Kafe önünden hareket ediyoruz.

28 Ocak 2022 Cuma :

Sabah saatlerinde kahvaltımızı alıp Maşukiye üzerinden Kartepe Kayak Merkezi’ne varıyoruz. Serbest zaman içerisinde karın keyfini çıkarabilirsiniz. Ardından Maşukiye’ye hareket edip Maşukiye’de vadi içinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası Sapanca Gölü’ne gidiyoruz. Göl kıyısında verilecek serbest zaman içerisinde Kafeteryalarda çay – kahve keyfi yapıyoruz.. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanmanın akabinde otobüsümüze binip muhteşem güzelliğe sahip Abant’a gidiyoruz. Burada doğa yürüyüşleri, bisiklet ve fayton turları yapabilirsiniz. Abant gölü gezimizin takiben konaklama yapacağımız Karpalas Otele varış. Odalarımıza yerleşme akşam yemeği ve dinlenme.

29 Ocak 2022 Cumartesi

Günaydın...Saat 07.00 kahvaltı ve 08.00’da otelden ayrılıyoruz. Her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Aladağlar eteğindeki göllerden biri olan Gölcük Gölüne gidiyoruz. Keyifli yürüyüş ve fotoğraf molalarımızın sonrasında  Safranbolu’ya hareket ediyoruz.. Safranbolu gezimize Kazdağlıoğlu Meydan’ından başlıyoruz. Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati, barok stilinin küçük örneklerinden İzzet Mehmet Paşa Camii, Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı, Yemeniciler Arastası göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin vereceği serbest zamanda Safranbolu'nun Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında gezebilir, hediyelik eşya satışı yapan küçük dükkânlardan alış-veriş yapabiliriz. Serbest zamanın ardından meşhur Safranbolu Lokum İmalathanesinde alışverişimizi yapıp konaklama yapacağımız Safranbolu Park Otele gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

30 Ocak 2022 Pazar :

Günaydın...Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında 08.00’da otelden ayrılıyoruz ilk olarak hıdrellez kutlamaları ve yağmur dualarının yapıldığı, Safranbolu'ya dair en güzel manzara fotoğraflarının çekildiği yer ve Anadolu'nun yedi açık namazgâhından birisi olan Hıdırlık Tepesi’ni göreceğiz. Safranbolu’yu fotoğrafladıktan sonra Hareket ve  Kastamonu’ya giriş yapıyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından kurtuluş savaşı yıllarında büyük bir özveride bulunarak üstün bir mücadele sergileyen Şerife Bacı Anıtını ziyaret ediyoruz .Kastamonu Merkezi rehberimizle beraber gezdikten sonra Ilgaz Dağı Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Ilgaz Dağı’na varışımız sonrasında serbest zaman veriyoruz. Dileyenler kar aktivitelerinden yararlanabilir dileyenler Telesiyej ile zirvede bulunan Doruk kafede salep içebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıyoruz ve Adana'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Geç saatlerde Adana'ya varış, turumuzun sonu. Başka bir MEHMET EMRECİK  Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETL

* Mercedes tourısmo vb. Otobüsleri ile ulaşım,

* 1.gün sabah kahvaltısı,

* bolu 4* karpalas otelde 1 gece konaklama,

* safranbolu park otelde 1 gece konaklama,

* otelde  2 adet sabah kahvaltısı,

* otelde 2 adet akşam yemeği,

* abant ve gölcük gölü ve ılgaz dağı milli park giriş ücretleri,

* seyahat sigortası,

* çevre turları,

*rehberlik hizmetleri

Ücrete dâhil olmayan hizmetler:

* öğle yemekleri, yemeklerde alınan içecekler,

* müze ve ören yeri giriş ücretleri

*   Rehber kötü hava ve yol vb. gibi olumsuz durumlarda programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

ÜCRET TABLOSU

NAKİT & TEK ÇEKİM

 İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

 

999.00 TL

 3 – 6 YAŞ ÇOCUK

 ( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

500.00TL

 7 – 12 YAŞ ÇOCUK

 (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA)

 

650.00TL

 TEK KİŞİ

 

1250.00TL

 

       Emrecik Turizm Farkıyla unutamayacağınız                 turlarımıza sizleri bekliyoruz..

#seyahat #tur #travel #gezi #türkiye #tatil #gezgin #instagood #adana #nature #otel #doğa #holiday #photography #travelphotography #travelgram #instatravel #traveller #turizm #photooftheday #tourism #trip #huzur#günübirlikturlar#mersin# #mut#seyhan#çukurova#gazipaşa#ziyapaşa#kenanevran#gezi#gezmek#görmek#seyahatacentesi#emrecikturizm#gezelim#